trende

Medikal Sanayi

İleri teknoloji ve Yüksek Performans Dental MAKİNA’lar

Dental Cad-Cam makinaları Yüksek performanslı bir İşleme merkezi olan sektörünün ihtiyaçlarını efektif olarak karşılamak üzere kaliteli malzeme ve sistemler kullanılmıştır. Makine ebatların’dan performans özelliklerine kadar tüm makine karakteristikleri Zirkonyumoksit, Krom Kobalt, Titanyum, PMMA, Mum, Kompozit, Soft Metal, Lityumdisilikat, Cam Seramik gibi tüm malzemeleri işlemeye uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Dentmaster ürünleri, klinik ve laboratuvarlar için ileri çözümler sağlar. Dentmaster bünyesinde çalışan deneyimli AR-GE mühendisleri ve teknisyenleri ile sürekli daha iyi ve özgün ürünler üretmek için çalışmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.dentmaster.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

DMaster Diş İmplantları

DMaster implantlarının üretiminde, en ideal metal işleme yöntemi olan soğuk çekme (cold-worked) yöntemiyle elde edilen en üst kalitede saf titanyum Grade 4 çubuklar kullanılmaktadır.

Dmaster implant sistemi diş hekimleri ve diş teknisyenleri için mantıklı, mükemmel uyumlu ve pratiklik sağlamaktadır. Bu sistem bireysel çalışma süresini kısaltır ve hasta memnuniyetini sağlar.

Dmaster implant sistemi çalışması basit hale getirilmiş, bütün çaplarda tek bir yapı kullanılmış ve bu sayede başarılı restorasyonlar hedeflenmiştir.

Detaylı bilgi için: www.dmaster.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.