trende

Boru ve Hortum Kompleleri

Firmamız, bünyesinde yer alan boru şekillendirme hattında, 20 adet CNC boru büküm makinası ve 15 adet boru uç şekillendirme makinası ile boru gruplarında müşteri istek ve gerekliliklerini baz alarak, boru kompleleri, hortum başlığı kompleleri ve şekillendirilmiş boru imalatını gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu hatlarımız da, kaynak işlemleri de tecrübeli ve teknik donanımlı personellerimizce yürütülmektedir. Ø4,76×0,7 ölçüsünden Ø80×4 ölçüsüne kadar boru şekillendirme kabiliyetine sahiptir.

Yüksek basınç hortum kompleleri

150 bardan 500 bara kadar çalışma basıncı olan, hidrolik sistemlerde kullanılan boru ve hortum komplelerini, özel hidrolik sıkma makineleri ile üretimini yapmaktayız. Hortum komplelerinde kullanılan bağlantı elemanlarının sızdırmazlık tasarımları firmamıza aittir. Bu tasarımların doğrulamaları ise firmamızda ki özel test makinaları ile yapılmaktadır.

Standart bağlantı elemanı ve özel bağlantı elemanı üretimini kendi bünyemizde imal etmekteyiz.

Düşük basınç hortum kompleleri

1 bardan 150 bara kadar çalışma basıncı olan, hidrolik ve pnömatik sistemlerde kullanılan boru ve hortum komplelerini, özel hidrolik sıkma makineleri ile üretimini yapmaktayız. Hortum komplelerinde kullanılan bağlantı elemanlarının sızdırmazlık tasarımları firmamıza aittir. Bu tasarımların doğrulamaları ise firmamızda ki özel test makinaları ile yapılmaktadır.