trende

Talaşlı İmalat

Firmamız, 33 adet CNC işleme merkezi ve 42 adet CNC torna ile talaşlı imalat sektörüne hizmet vermektedir. Bünyesinde üretilen hortum ve boruların montajı için gerekli olan bağlantı elemanlarını, çeşitli malzeme türlerinde ve özelliklerinde üretebilme kabiliyetine de sahiptir. Tecrübeli ve teknik donanımlı personel kadrosu, müşteri istekleri doğrultusunda, standart veya standart dışı özel imalat gruplarında üretim yapabilir.

Ürün Görselleri

Teknolojinin geldiği son noktadaki CNC tezgâhlarını kullanan talaşlı imalat bölümümüz, hedef olarak dünya çapında müşterilerimiz için bir numaralı ürünler üretmeyi görev edinmiştir.

Sektörde Küresel İnovasyon Lideri olma hedefiyle yola çıkan bölümümüz sürekli geliştirme ve insana saygı felsefesiyle, çalışanlarına verdiği çok sayıda eğitimlerle inovatif düşünen eğitimli ve konusunda uzman bir kadro oluşturmuş, donanımlı kadrosuyla kusursuz ve adeta bir sanat eseri olan ürünler üretmeyi başarmıştır. Bunu yaparken de 5S ve benzeri yalın üretim tekniklerini kullanmayı ilke edinmiş firmamız, iş ortaklarımıza sıfır hatalı ürün gönderebilmek için Poke-Yoke ve Proses FMEA sistemlerini, proses uygulamalarında kullanmaktadır.

Her aşamasında ileri teknolojinin birliği ilemodern hidrolik fikstürler ve yüksek kesim rejimlerine uygun takımlarla üretim adım adım kontrol edilerek, minimum hata maksimum kalite felsefesine uygun şekilde üretim yapılmaktadır.