trende

Otomotiv Sanayi

Binek ve Ticari araç üreticilerine ürün ve sistemler sunarken bu çözümlerin kalite, performans, emisyon ve verimlilik kriterleri dikkate alınarak tasarımdan ürün gerçekleştirme süreçlerini sürdürmekteyiz. Geniş bir ürün portföyüne sahip olan Şafak Makine, tüm boru ve hortum kompleleri, valf train ürün grupları, kompresör, vakum pompaları, talaşlı imalat ürünleri gibi çok çeşitli parçayı ulusal ve uluslararası OEM’ lere sevk etmektedir.

Motor Parçaları

Motor gövdesinde bulunan, talaşlı üretim parçaları ve özellikle motor silindir gövdeleri, valf train grup parçaları hassas 5 eksen, yatay ve dik işleme merkezi tezgahlarımızda üretilmektedir. Müşterilerimize hızlı prototip üretimi ve tasarım desteği de vermekteyiz.

Fren Kompresörleri

Binek ve Ticari araç üreticilerine ürün ve sistemler sunarken bu çözümlerin kalite, performans, emisyon ve verimlilik kriterleri dikkate alınarak tasarımdan ürün gerçekleştirme süreçlerini sürdürmekteyiz.

Düşük Basınç-Yüksek Basınç Hortum Boru Kompleleri

ŞAFAK MAKİNA, tüm nominal genişliklerde ve her kullanım alanına uygun hortum hatları üretir. İster spiral veya örgülü hortum, isterse de alçak basınç, yüksek basınç veya maksimum basınç hortumu olsun, ürün yelpazemizde her hidrolik kullanım için uygun hortumu bulabilirsiniz.

 

Çeşitli Boru Aksamları

ŞAFAK MAKİNA; çelik, alüminyum, bakır, pirinç ve paslanmaz malzemeler ile çeşitli ölçülerde ve her kullanım alanına uygun boru ve profil aksamları şekillendirme yeteneğine sahiptir.

Talaş Kaldırma Parçaları

Firmamız, 33 adet CNC işleme merkezi ve 42 adet CNC torna ile talaşlı imalat sektörüne hizmet vermektedir. Bünyesinde üretilen hortum ve boruların montajı için gerekli olan bağlantı elemanlarını, çeşitli malzeme türlerinde ve özelliklerinde üretebilme kabiliyetine de sahiptir.